Sanat tutkunları

Bir dönem kültür ve sanat hayatına Kurtuluş’ta sahibi olduğu Galeri Baraz’da düzenlediği birbirinden özel sergilerle katma değer sağlayan koleksiyoner Yahşi Baraz, yeni bir karma sergiyle iş dünyasını buluşturdu.

O gün gerçekleşen serginin konukları arasında Mara-İshak Alaton ile Mustafa Taviloğlu da vardı.

Sürpriz konuklar

İstanbul’un renkli gece hayatına yıllardır yön veren isimlerden biri de hiç şüphesiz Celal Çapa oluyordu… Ünlü işletmeci, Cartoon Bar’ın hareketli gecesinde sürpriz yapıp gelen eşi Şebnem Hanım ve annesi Fikret Şeneş ile eğlencenin tadını çıkardı.

Hazırlıklar tamam

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde Fransızların dünyaca ünlü moda markasının temsilciliğini üstlenen Canan Göztepe, tatlı bir telaş içindeydi… Bir taraftan yeni mağazanın hazırlıkları diğer yandan sosyal sorumluluk projeleri içinde koşturan iş insanın her zaman olduğu gibi yine en büyük destekçisi eşi Tarlan Göztepe oluyordu.

Görkemli davet

Güneş ve Kaya Çehreli’nin çocukları Şehnaz ve İbrahim Çehreli, evlerinde verdikleri davette kalabalık dost grubunu ağırlamıştı. Geceye turizm dünyasının önde gelen isimleri katılarak, geç saatlere kadar eğlendi.

Renkli buluşma

Her fırsatta birlikte vakit geçirmeye özen gösteren Başiplikçi, Ballısarı ve Kıramer Aileleri, dostları Mine ve Kemal Persentili çiftinin evlilik yıl dönümü için buluşmuştu. Etiler Alageyik Restoran’da bir araya gelen gruba Persentili’nin yeğeni Şirin Akyol da eşlik etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir