Tırı soymak isteyen hırsız, aracın altında kalarak kilometrelerce sürüklendi

Meksika’da hırsız, soymaya çalıştığı tırın altında kilometrelerce sürüklendi. Hırsız hayatını kaybetti, tır sürücüsü ise gözaltına alındı.

TIRI SOYMAYA ÇALIŞTI

Meksika’da bir tırı soymak isteyen hırsız, aracın altında kalarak kilometrelerce sürüklendi. Meksika’nın başkenti Mexico City ile Puebla şehirleri arasındaki karayolunda bir kişi bir tırı soymaya çalıştı.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Tır sürücüsünün durumu fark etmeyerek aracını kullanmaya devam etmesiyle hırsızın bedeni araçla birlikte kilometrelerce sürüklendi. Olayın ihbar edilmesi sonucu aracı durduran güvenlik güçleri, sürücüyü ifadesini almak üzere emniyete götürürken tıra da el koydu.

HIRSIZ HAYATINI KAYBETTİ

Bölgeye gelen sağlık personeli ise hırsızın hayatını kaybettiğini belirledi. Görgü tanıkları hayatını kaybeden adamın tırı soymak istediğini ifade ederken, tır sürücüsünün ise kaçmaya çalıştığını, ancak sürücünün, hırsızın düşüp aracın altında kaldığını görmediği için hırsızı sürüklediğini söyledi.

TRAFİKTE VATANDAŞLAR CEP TELEFONUNA KAYDETTİ

Hırsızın aracın altında sürüklendiği anlar ise trafikteki diğer vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Saim Sevinç – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir