Bircan Bali, Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Sır Gibi Sakladığı Detayları Açıkladı: “Sizi Kaç Umre Paklar?”

YouTube programında Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından mercek altına alınan Tayyar ve Özlem Öz çiftiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Bircan Bali, Tayyar Bey’in neden açığa alındığını açıkladı, çiftin arkasına saklandığı ismi ifşa etti. Detaylar?

Kısacık bir süre içerisinde inanılmaz bir yükseliş yaşayan ve haliyle de göze batan Dilan ve Engin Polat, geçtiğimiz günlerde kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklandı. Birkaç gün önce altınlarını göze sokan, arabalarından hangisine bineceğine karar veremeyen çift, şimdi Silivri cezaevinde…

Dilan ve Engin Polat tutuklandığından beri, gündemimizde onlara benzeyen diğer sosyal medya fenomenleri var. Aynı Polatlar gibi birdenbire servet sahibi olmuş, büyük değişimlerden geçmiş, lüks hayatlarını gözümüze sokarak yaşayan diğer fenomenler… Onlardan biri de Özlem ve Tayyar Öz çifti.

İlk olarak Feyza Altun’un “Bu çifti de incelememiz lazım arkadaşlar” diyerek fitillediği ateş aldı başını gidiyor. An itibariyle Öz çifti de en az Dilan ve Engin Polat çifti kadar çok konuşuluyor ve inceleniyor…

O kadar ki Özlem ve Tayyar Öz de mercek altına alındıklarının farkında ve altınlarının sahte olduğunu, daha önce sahibiyiz dedikleri üretim fabrikalarının partnerleri olduğunu söylemeye, dikkat çeken maddiyat odaklı paylaşımlarını da silmeye başladılar.

Feyza Altun’dan sonra dobra açıklamalarıyla tanıdığımız sunucu Bircan Bali de Öz çiftini masaya yatırmaya karar verdi.

O’ndan Sonra kanalında yayınladığı programda Öz çiftiyle ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Bircan Bali, konuya Tayyar ve Özlem Öz’ün üretim tesislerinden girdi.

‘Daha önce ‘5 üretim tesisimiz var, 5 ayrı yerde üretim yapıyoruz’ diyorlarmış. Beş üretim tesisimiz var söylemi de ne zaman değişiyor biliyor musunuz? Dilan Polat tutuklanıyor, bunların söylemi şu hale geliyor: ‘Partner üretim tesisimiz var yani onlar bizim yardımcı tesisimiz. Biz onlara paralarını veriyoruz, onlar da bizim için üretim yapıyorlar. Biz sahibi değiliz’e geldi iş.’ diyen Bircan Bali, ‘Dilan Polat’tan sonra hepsinin miladı değişti, herkes kendini aklamaya çalışıyor çok gülüyorum’ diye de ekledi.

Ardından Tayyar Öz’ün neden açığa alındığını bildiğini ima eden Bircan Bali, durumu aileye çok yakın kaynaklardan öğrendiğini söyledi.

‘Bu beyefendinin branşı ortopedi. Hasta geliyor ve diyor ki ‘Benim bacağımda bir sorun var, bunu halledebilir miyiz?’, ‘Hallederiz’ diyor ve o dönem devlet hastanesinde çalışıyor Tayyar Öz. Fakat hastanın bacağını, açık bir şekilde göstererek çekim yapıyor.’ dedi.

Sözlerine “Peki sorun mu ne?” diyerek devam eden Bircan Bali, hastanın tesettürlü olduğunu ve rızası olmadan bir çekim yapıldığı ortaya çıktığı için de Öz’ün açığa alındığını iddia etti.

‘Hasta tesettürlü, hastanın rızası yok, ailesinin rızası yok. Hastanın ailesi bacağından tanıyor, ‘Sen bize sormadan bu bacağı nasıl açarsın? Bir kere etik değil, kurallarla alakasız’ diyor ve Tayyar Öz bu yüzden açığa alınıyor. Yalansa yalan desin, beni de dava etsin!’ dedi.

Tayyar Öz’e “Güzel kardeşim botoks ne alaka ya? Sen botoks yapamazsın, dolgu yapamazsın!” diye seslenen Bircan Bali, geçtiğimiz gün altınlarının sahte olduğunu kanıtlamak için video çeken Özlem Öz’e de değinmeden edemedi.

Ve videodaki ‘Kuran-ı Kerim’ detayına dikkat çekerek, ‘Dini kullanmaktan bıkmadınız. Sizi kaç umre paklar biliyor musun? Birinciye gittin sen sevap işledin sanıyorsun, günaha girdin’ açıklamasında bulundu.

Ayrıca Instagram’da yaptığı canlı yayında da Özlem ve Tayyar Öz dahil diğer sosyal medya fenomenlerinin arkasında duran İbrahim adlı bir beyefendinin olduğunu iddia etti…

Bircan Bali’nin Özlem ve Tayyar Öz’ün gizli saklılarını ortaya döktüğü videosu için ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir