Türk Turist Tayland’da Fena Dolandırıldı: “Duş Almadan Olmaz” Dedi, iPhone ve Dolarları Alıp Kaçtı

Türk turistlerin son yıllarda uğrak mekanlarından biri olan Tayland, yine ilginç bir haberle gündemde. Ruhan Topal ismindeki 50 yaşındaki bir Türk turist, çöpçatan uygulaması üzerinden tanıştığı kadınla ilişki yaşamak için otel odasına gidince hayatının pişmanlığını yaşadı. Türk turisti ilişki öncesi duş almaya gönderen kadın telefonu ve paraları alarak kayıplara karıştı. 

Ruhan Topal, bir flört uygulaması aracılığıyla Taylandlı bir kadınla tanıştı. Topal, üç gün süren görüşmenin ardından kadını Pattaya’ya davet etti.

İkili Pattaya’da birlikte dışarı çıktılar ve bazı gece kulüplerinde eğlenip içki içtiler.

Ruhan Topal ve Taylandlı kadın daha sonra cinsel ilişki yaşamak için otel odasına geçti. Ancak kadın ilişki öncesi Topal’ı duşa gönderdi.

Kadın, Topal duştayken iPhone 14 Pro modeli telefonu ve 2 bin 100 doları alıp otelden kaçtı. Polis, hırsızın kimliğini tespit etmek için otelin güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Ruhan Topal’ın yaşadıkları ayrıca Tayland medyasının da ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda. Olay Pattaya’da yayın yapan birçok haber sitesinde manşetler arasındaki yerini aldı. 

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir